Anime Mania
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Anime Mania

Un forum dedicat anime-urilor.Enjoy
 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Steal the manga from the user above you

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
kaname
Junior
Junior
kaname


feminin
Numarul mesajelor : 16
Varsta : 30
Localizare : Sibiu
Data de inscriere : 08/02/2008

Steal the manga from the user above you Empty
MesajSubiect: Steal the manga from the user above you   Steal the manga from the user above you Icon_minitimeSam Feb 09, 2008 1:15 pm

Am vazut jocul acesta pe un forum si mi-a placut foarte mult Very Happy deci here i am
Deci, scopul e sa citesti manga. Doar ca pentru asta trebuie sa o furi de la userul de deasupra. Pentru atingerea scopului, totul e posibil...

Exemple:
User1: Fur manga din magazin si ma bag intr-o racheta care pleaca sprea pluti
User2: Racheta se strica , tu cazi , te faci praf , eu protejez manga cu super p;uretile mele , si ti-o fur ! Ma bag intr-un avion care pleaca spre venetia ca sa citesc
User3: Da doar ca avionul se prabuseste chiar in fata casei mele . Din fericire manga nu e afectata de cazatura o iau pun pe Naraku sa ma apere
User4: Ma transform in Inuyasha si cu o singura lovitura de sabie il ucid pe Naraku si iti iau manga , ma ascund intr-o cabana din munti unde nimeni nu poate sa ma gaseasca si citesc in timp ce beau ciocolata calda
User5:.....

Deci totul e posibil de la cat mai banal la cat mai extraordinar.Sa incepem...:
Fur manga din magazin , Fug in Africa si pun elefantii si toate animalele salbatice in jurul meu ca un zid , sa nu poata trece nimeni de ei (desigur , pe mine nu ma ataca)Smile) ... And I'm reading the manga Twisted Evil
Sus In jos
http://www.yzucutzza.piczo.com
emo girl
Junior
Junior
emo girl


feminin
Numarul mesajelor : 11
Varsta : 28
Data de inscriere : 09/02/2008

Steal the manga from the user above you Empty
MesajSubiect: Re: Steal the manga from the user above you   Steal the manga from the user above you Icon_minitimeSam Feb 09, 2008 8:14 pm

Dar elefantii si animalele salbatice adorm iar eu trecand pe acolo iau revista si o bag intrun tunel secret in care ma bag si eu...Ha ha ha nu mio ia nimeni ...
Sus In jos
kaname
Junior
Junior
kaname


feminin
Numarul mesajelor : 16
Varsta : 30
Localizare : Sibiu
Data de inscriere : 08/02/2008

Steal the manga from the user above you Empty
MesajSubiect: Re: Steal the manga from the user above you   Steal the manga from the user above you Icon_minitimeDum Feb 10, 2008 12:13 pm

Pun radaru sa te urmareasca , iti gasesc tunelul secret , arunc o bomba in el , tu faci BUM si eu cu puterile mele salvez manga si merg in Sahara , intr-o gaura de sarpe si pun soparlele si pasarile (ce-or mai fi p acolo) sa ma apere zi si noapte , fara sa adoarma si fara sa moara sau sa fie omorate , sac .
Sa va vad bounce

P.S I'm reading the manga :-"
Sus In jos
http://www.yzucutzza.piczo.com
emo girl
Junior
Junior
emo girl


feminin
Numarul mesajelor : 11
Varsta : 28
Data de inscriere : 09/02/2008

Steal the manga from the user above you Empty
MesajSubiect: Re: Steal the manga from the user above you   Steal the manga from the user above you Icon_minitimeJoi Mar 20, 2008 4:22 pm

Eu cu puterile mele ma transform intr-un animal ca acelea care te pazasc ma strcor printre ele ,te gasesc si u, stand cu spatele la mine si citind manga no observasi ca eram in spate si ti-am furat manga din mana si ...m-am dus la librarie, am tras revista la xerox...COLOR normal...si iti dau tie copia...
Now : We are reading the manga !!! in gaura ta de sarpe din sahara...ca sa nu ne ia nimeni revistele...
Sus In jos
Continut sponsorizat





Steal the manga from the user above you Empty
MesajSubiect: Re: Steal the manga from the user above you   Steal the manga from the user above you Icon_minitime

Sus In jos
 
Steal the manga from the user above you
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime Mania :: Diverse :: Jocuri forum-
Mergi direct la: